Náš tým

Jsme tým vysoce kvalifikovaných a zkušených zubních lékařů poskytující komplexní stomatologické služby. Naším cílem je poskytnout našim pacientům co nejpříjemnější a nejpohodlnější zážitek ze stomatologické péče.

Nabízíme širokou škálu stomatologických služeb, včetně prevence a léčby zubního kazu s jeho komplikacemi v dutině ústní.

Našim cílem je poskytovat co nejlepší a nejkomplexnější péči v oblasti zubního lékařství. Díky moderním technologiím, můžeme našim pacientům poskytnout vysokou úroveň zubní péče.

Pokud hledáte stomatology, kteří vám poskytnou péči na vysoké úrovni neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoli stomatologickým problémem.

Náš tým

MDDr. Jakub Bojko

MDDr. Jakub Bojko

Zubní lékař

Je absolventem lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde po ukončení studia působil na protetickém oddělení Kliniky zubního lékařství. Dále působil na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie Fakultní nemocnice Ostrava. Nyní se věnuje svému nejoblíbenějšímu oboru a to stomatochirurgii, ve které se nadále vzdělává.

MDDr. Natália Bojková

MDDr. Natália Bojková

Zubní lékařka

Je absolventkou lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia se specializovala na endodoncii a záchovnou stomatologii. Absolvovala postgraduální edukační program I love endo a nadále se vzdělává v oblasti endodoncie a reendodoncie.

MDDr. Petr Jirásek, Ph.D.

MDDr. Petr Jirásek, Ph.D.

Zubní lékař

Je absolventem lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde také působí na protetickém oddělení Kliniky zubního lékařství a účastní se na vzdělávání budoucích zubních lékařů. Vede odborné kurzy pro lékaře a podílí se na vědeckých výzkumech.

Bc. Markéta Volná, DiS.

Bc. Markéta Volná, DiS.

Dentální hygienistka

Je absolventkou 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Protetické zaměření získala vystudováním oboru diplomovaného zubního technika, ale dentální hygiena jí byla bližší. V tomto oboru se nadále vzdělává v teoretických i praktických kurzech specializovaných v léčbě parodontitidy.

© 2024 Medenta s.r.o. | firla.eu
kontakt